22 march

Berasuis nostru mede. Lepivitse uduntut keserlase ordol magnam aiam quaerats voluptdima. Veniam, rcitas ionem ullam corporis suscipit liosam, nisis kiutaseras consequaliquid ex eamodi atues.

Deski podłogowe, panele podłogowe

CSK Podłogi to Twój ekspert, gdy chodzi o panele podłogowe oraz deski podłogowe typu parkiet. Na rynku obecni jesteśmy nieprzerwanie od 1991 roku. 25 lat doświadczenia i stałe poszukiwanie nowych pomysłów na to, w jaki sposób wykorzystać panele podłogowe zaowocowało współpracą z bardzo szerokim gronem Klientów.

Jeśli marzy Ci się modna i wytrzymała podłoga – wybierz współpracę właśnie z nami!

Odkryj parkiet i panele podłogowe zachwycającej jakości

W CSK Podłogi czeka na Ciebie tylko to, co najlepsze. Bogactwo wzorów, feeria odcieni, rozmiarów oraz typów desek i paneli podłogowych sprawia, że bez trudu znajdziesz swoją wymarzoną podłogę. Taką, która przez lata będzie zdobić Twój salon, sypialnię, pokój dziecięcy czy biuro.
W naszej ofercie znajdziesz deski podłogowe sprawdzonych producentów – m.in. wysokiej klasy drewniany parkiet Hajnówka. Gamę produktów możemy podzielić na trzy podgrupy:

•    panele laminowane – odporne na uszkodzenia, dobrze imitujące drewniane deski podłogowe, w szerokiej rozpiętości wzorniczej,
•    podłogi drewniane – ciepłe i eleganckie; pozwolą stworzyć bezpieczne i przytulne wnętrze; proponujemy m.in. ekskluzywny parkiet Hajnówka;
•    podłogi winylowe – ciepłe, ciche i elastyczne; nie przyciągają kurzu i sprawdzają się również w łazience,  kuchni czy na korytarzu.

Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać deski podłogowe, panele czy podłogę winylową – skontaktuj się z nami. Nasz salon firmowy znajduje się w mieście stołecznym Warszawa. Możesz również zadzwonić lub napisać – eksperci CSK Podłogi czekają na Ciebie!

Dodatkowo CSK Podłogi oferuje Ci pełną gamę akcesoriów montażowych i wykończeniowych do podłóg, a także profesjonalne usługi montażowe – Warszawa i okolice to nasz główny obszar działania. Bez względu na to, czy marzy Ci się stylowy parkiet Hajnówka czy chcesz położyć podłogę winylową więc – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dojazd do nas