Olej kryjący zewnętrzy

Powłoka koloryzująca wykończeniowa do drewna na zewnątrz ( również wewnątrz) - kryjąca, jedwabiście-matowa.

Wosk Olejny Kryjący DO DREWNA jest barwiącą jedwabiście-matową powłoką wykończeniową do drewna, przeznaczoną do użytku zewnętrznego (i wewnętrznego) oraz produktem o niedoścignionej trwałości.

Głębokie i bogate kolory pozwolą na ukrycie włókna i koloru drewna, ale uwydatnią jego teksturę zachowując charakter drewna.

Osmo Wosk Olejny Kryjący do drewna jest produktem wytworzonym na bazie naturalnych olejów, o mikroporowatej strukturze pozwalającej drewnu oddychać. Produkt nie pęka, nie łuszczy się, nie zdziera ani nie tworzy pęcherzyków. Jest on niezwykle odporny na działanie czynników atmosferycznych i promieni UV, ma właściwości hydrofobowe oraz regulujące wilgoć. Produkt sprawdza się od dziesięcioleci w najbardziej surowych warunkach pogodowych ( nadmorskich i górskich ).

Wosk Olejny Kryjący jest lepki, łatwy w aplikacji i konserwacji. Ma dużą zawartość substancji stałych (ponad 50%), co powoduje wyjątkowo dużą wydajność krycia i długą trwałość. Do całkowitego zabezpieczenia wystarczy nałożenie dwóch warstw. Produkt na bazie naturalnych olejów. Wosk Olejny Kryjący został wytworzony na bazie naturalnych olejów roślinnych. Naturalne oleje wnikają głęboko w drewno, dzięki czemu pozostaje ono zdrowe, elastyczne, nie wysycha i nie łamie się. Drewno może oddychać. Wilgoć może parować.
  • łatwa aplikacja 2 warstwy
  • wyjątkowa trwałość powłok w ekstremalnym zastosowaniu
  • szerokie możliwości zastosowań ( drewno, cegła, metal )
  • wydajność 1l = 16 m2 przy dwóch powłokach
Dostępna kolorystyka

03