PERSPECTIVE WIDE

Podłogi z wyjątkowo szerokich desek z rowkami w kształcie litery „v”
Wyjątkowo duża szerokość desek z kolekcji Perspective Wide uwydatnia naturalne zróżnicowanie kolorystyczne i pięknie eksponuje rustykalne wzory tych podłóg. Dzięki tym charakterystycznym rowkom uzyskuje się wygląd prawdziwej deski.
Galeria Perspective Wide

Deski podłogowe, panele podłogowe

CSK Podłogi to Twój ekspert, gdy chodzi o panele podłogowe oraz deski podłogowe typu parkiet. Na rynku obecni jesteśmy nieprzerwanie od 1991 roku. 25 lat doświadczenia i stałe poszukiwanie nowych pomysłów na to, w jaki sposób wykorzystać panele podłogowe zaowocowało współpracą z bardzo szerokim gronem Klientów.

Jeśli marzy Ci się modna i wytrzymała podłoga – wybierz współpracę właśnie z nami!

Odkryj parkiet i panele podłogowe zachwycającej jakości

W CSK Podłogi czeka na Ciebie tylko to, co najlepsze. Bogactwo wzorów, feeria odcieni, rozmiarów oraz typów desek i paneli podłogowych sprawia, że bez trudu znajdziesz swoją wymarzoną podłogę. Taką, która przez lata będzie zdobić Twój salon, sypialnię, pokój dziecięcy czy biuro.
W naszej ofercie znajdziesz deski podłogowe sprawdzonych producentów – m.in. wysokiej klasy drewniany parkiet Hajnówka. Gamę produktów możemy podzielić na trzy podgrupy:

•    panele laminowane – odporne na uszkodzenia, dobrze imitujące drewniane deski podłogowe, w szerokiej rozpiętości wzorniczej,
•    podłogi drewniane – ciepłe i eleganckie; pozwolą stworzyć bezpieczne i przytulne wnętrze; proponujemy m.in. ekskluzywny parkiet Hajnówka;
•    podłogi winylowe – ciepłe, ciche i elastyczne; nie przyciągają kurzu i sprawdzają się również w łazience,  kuchni czy na korytarzu.

Jeśli zastanawiasz się, czy wybrać deski podłogowe, panele czy podłogę winylową – skontaktuj się z nami. Nasz salon firmowy znajduje się w mieście stołecznym Warszawa. Możesz również zadzwonić lub napisać – eksperci CSK Podłogi czekają na Ciebie!

Dodatkowo CSK Podłogi oferuje Ci pełną gamę akcesoriów montażowych i wykończeniowych do podłóg, a także profesjonalne usługi montażowe – Warszawa i okolice to nasz główny obszar działania. Bez względu na to, czy marzy Ci się stylowy parkiet Hajnówka czy chcesz położyć podłogę winylową więc – jesteśmy do Twojej dyspozycji.